Интерет-магазин мотозапчастей. Украина

095-723-46-44

096-42-084-14

073-02-777-27

068-50-907-46

063-930-93-44

motoring2013@gmail.com

мотозапчасти оптом и розницу. Доставка по Украине

Каталог

Запчастини для мотоцикла VIPER F2

Неспеціаліст не відрізнить, чи на трасі промайнув китайський спортбайк, чи проїхав японський або німецький. Звичайно, якщо оцінювати швидкісні, динамічні характеристики, то немає сенсу навіть починати порівняння. Зате наскільки велика відмінність у швидкості і потужності китайського спортбайка VIPER F2 і Suzuki або BMW, настільки ж явна різниця у вартості. Китайський мотоцикл можна купити за пару тисяч доларів, а для покупки німецьких або японських треба додати ще один нуль до ціни. Нехай з VIPER F2 не поїдеш двісті кілометрів на годину, зате дизайн байка дуже хороший, обводи – хижі і стрімкі. Нова модель оснащена гарною гумою, і в принципі якість вузлів і деталей добра.

Незважаючи на покращені якість і надійність, мотоцикли вимагають догляду, ремонту та профілактики, для чого потрібні нові деталі. Купити запчастини для мотоцикла VIPER F2 вигідно в інтернет-магазині Motoring, що спеціалізується на продажу мототоварів. Так, в інтернет-магазині можна купити такі деталі, як: передній супорт, повороти задні (пара), повороти передні (пара), підніжка задня (пара), підніжка передня (пара), підніжки багажника, підшипник та втулка демпфера 6004RS, підшипник заднього колеса 6202RS. Це лише мала частина асортименту, а подивитися повний каталог можна в будь-який момент часу на сайті компанії Motoring.

Купити запчастини для мотоцикла VIPER F2 в інтернет-магазині Motoring легко, треба лише знайти потрібні деталі. Всі операції проводяться самостійно, але можна скористатися допомогою менеджерів, які завжди напоготові, завжди раді допомогти підібрати недорогі і якісні запчастини для мотоцикла VIPER F2. З консультантами компанії можна поспілкуватися за телефонами або написати електронного листа.

Корзина

Ваша корзина пуста.

Товар по группам